Lasergame

Lasergame, známá také jako Lasertag, je reálná, sportovně společenská adrenalinová hra pro 2–16 hráčů. Platí, že čím víc hráčů v aréně, tím víc cílů a více zábavy pro Vás. Hra využívá nejmodernější technologie včetně infrapaprsků a laserů. Hra je určena pro muže, ženy, dospělé i děti, kterým nechybí kapka hravosti a chtějí zažít skvělou zábavu a odreagovat se.

Pravidla hry

Lasergame fotografie

Každý hráč je před začátkem hry vybaven speciální elektronickou vestou, na kterou je napojena laserová pistole. Pomocí této zbraně se hráč snaží zasáhnout čidla na vestě protihráče. V případě zásahu je hráč na několik sekund vyřazen ze hry. Během této doby se snaží ukrýt a setřást tak své pronásledovatele. Po uplynutí této doby se vesta samočinně aktivuje a hráč je opět zapojen do hry. Za každý přesný zásah se hráči započítává určitý počet bodů. Cílem hry je získat co nejvíc bodů za zásahy protivníků pro sebe i pro svůj tým. Jen jeden tým vyhrává, jen jeden hráč je ten nejlepší! Jedna hra trvá 12 minut a věřte, že Vám dá zabrat.

Lasergame fotografie

Aréna a laser tag systém

V temné aréně, která má rozlohu 420m2 budete běhat, plížit se, schovávat se v různých zákoutích a střílet po protivnících. K tomu všemu Vám bude sloužit velké množství různých překážek, včetně několika ramp a plošin, které využijí zejména milovníci taktických soubojů. Skvělý pocit ze hry Vám umocní výkonné ozvučení, velké množství interaktivních doplňků, světelných efektů, zrcadel a kouřovače, který Vám poskytne mlhu až po strop arény.
Pro hru Vám nabídneme nejpropracovanější laser tag systém na trhu Revolution PRO od DeltaStrike a veškerých herních doplňků jako jsou targety, energetické brány, krystaly a jiné vychytávky pro maximální pocit ze hry.
Každý hráč si může zvolit vlastní bojové jméno a do základní výbavy dostane brokovnici a samopal na zbrani.

Staň se našim členem a vystřílej si výhody

Pokud si na baru vyzvednete naši členskou kartičku, můžete si vytvořit vlastí profil s fotkou, sledovat veškeré statistiky her a průběžného score všech hráčů. Hlavně, naši členové mají vždy hru za 89,-Kč.
Lasergame fotografie Za body, které získáváte během hraní si můžete v našem dotykovém panelu na baru dokupovat stále lepší a lepší vybavení, jakou jsou různé druhy zbraní a štítů na vestu a jiných doplňků, které z Vás udělají krále arény. Jako člen naší laser rodiny máš nárok po každé hře na jednu točenou Kofolu zdarma. Více info vám sdělíme rádi na baru.

Herní módy

Máte možnost si vybrat až ze 20 herních módu a různých hudebních titulů, které pro Vás pravidelně aktualizujeme. Na Vaše přání je možné před hrou nastavit i daný počet nábojů, friendly fire apod.

Nejpopulárnější herní módy

Deathmatch
Klasický nelítostný souboj, „jeden proti všem, všichni proti Tobě“. Střílej na vše co se kolem Tebe mihne a neměj žádné slitování. Využívej targetů, které Ti dají vždy něco navíc ...

Team Deathmach
Pokud jsi raději týmový hráč a máš rád, když Ti někdo kryje záda, vyber si vhodné parťáky a ovládněte společně arénu. Nastoupit může až 9 týmu s vlastním výběrem barvy vest. Lasergame fotografie

Základny
Tady Vás nečeká žádné zběsilé pobíhaní, taktizujte, domlouvejte se a ovládněte až tři základny v aréně. K tomu všemu Vám budou nápomocné krystaly a světelné efekty, které mění barvu dle vývoje hry.

Zombies
Nejen na protějším Malostranském hřbitově, ale i v naší aréně se občas vyskytnou Zombies. Systém Vás rozdělí na Zombie a lidi, následně nastává ta správná honička, kdy se spolupracující Zombies snaží dostat do svých řad „lidskou rasu“ , která však nedá svou kůži zadarmo. Pokud v aréně zůstanou již jen Zombies, systém přerozdělí opět nové role = lov začíná .....

Agenti
V této hře si užijete hodně zábavy. Systém opět přerozdělí hráče dle počtu na agenty a pronásledovatele, kdy úkolem agentů je co nejdelší čas odolávat svým pronásledovatelům, body sbírá za čas a zásahy pronásledovatelů, pokud je zasažen, jeho úlohu přebírá hráč, který ho „dostal“, rozhodují nejen štíty a přesnost Vaší mušky, ale i zvolená taktika..

Lasergame fotografie

Šatny

K převlečení můžete využít přípravnu, která je pod neustálým dohledem kamer, či nově vybudovanou šatnu se sprchou. Samozřejmostí jsou uzamykatelné skříňky. Za mírný poplatek Vám rádi zapůjčíme ručník a černé tričko do hry.

Co ke hře potřebujete?

Ke hře Vám stačí pouze sportovní oblečení a sportovní obuv. Doporučujeme tmavé (černé) oblečení - nejste tolik vidět. Hra je velmi fyzická náročná - nezapomeňte na ručník.

Jiné aktivity

Po hře můžete využít i doplňující aktivity. S kamarády si zahrajete na oficiálním stolním fotbalu mistrovství světa ITSF Garlando Olympic, či si v Army salónku můžete zapařit na X-Boxu, nebo shlédnout sportovní přenos. Po celou dobu můžete v prostorách baru sledovat na projektoru dění v aréně pomocí "rybího oka". Samozřejmostí je WIFI pokrytí zdarma pro naše hosty.

Těšíme se na Vaší návštěvu!
maxlasergame.cz